Tenisový klub Tilia

Naše tenisová škola TK TILIA působí v Brně již od roku 1993. Od té doby zde vyrostlo několik úspěšných výkonnostních i vrcholových tenistů. Nejúspěšnější z nich získali několik medailových umístění na mistrovstvích republiky i na mezinárodních turnajích. Trénujeme ve sportovním areálu v Kohoutovicích. V současné době navštěvuje naše kurzy více než 100 dětí. Zaměřujeme se jak na trénování závodních hráčů ve věku od 5 do 18 roků, tak i na organizaci tenisových kroužků pro děti věnující se tenisu na rekreační úrovni.

Nábor do tenisové školičky probíhá celoročně. Děti se ve věku od 5 do 7 let připravují v malých skupinkách formou tzv. minitenisu. Přibližně po jednom roce přípravy se podle zájmu dítěte a rodičů začnou zájemci o závodní tenis připravovat individuálnější formou, zájemci o rekreační tenis pokračují v přípravě ve skupinách.

Družstva TK TILIA se účastní soutěží pořádaných Českým tenisovým svazem. V současné době máme celkem deset družstev v kategoriích dorostu, starších žáků, mladších žáků, babytenisu a minitenisu.

Činnost našeho klubu finančně podporuje statutární město Brno a Jihomoravský kraj.


Aktuality
Saša bronzová na turnaji ve Šlapanicích

Pěkné 3. místo ze čtyřhry mladších žákyň si odváží z turnaje ve Šlapanicích Saša Richterová.

Jen tak dál Sašo :)


Úspěchy starších žáků na domácím turnaji

Velice pěkně si vedli naši starší žáci na domácím turnaji. Celý turnaj ve dvouhře i čtyřhře vyhrál Ondra Mareček! K Ondrovi se přidali 3. místem ve dvouhře i čtyřhře Tom Vidlář a 3. místem ve dvouhře Filip Smílek.

Kluci gratulujeme!


Romča a Ondra na turnaji ve Šlapanicích

O víkendu se zúčastnili Romča Vencourová a Ondra Mareček turnaje ve Šlapanicích na kurtech SK Rakety o.s. Romča si počínala parádně ve čtyřhře, kterou se svojí partnerkou Kateřinou Machovou (Tesla Brno) bez ztráty setu vyhrály. 

Ondra prošel do semifinále dvouhry a finále čtyřhry.

zobrazit všechny novinky